Послушното куче е радост за всеки стопанин. Ние работим за изграждането на здрава връзка между Вас и Вашия любимец.

Кога трябва да дойдем на урок?
СЕДМИЧНА ПРОГРАМА

Всеки ученик на училище "Послушен", който е със статус ПОСЕЩАВАЩ и е допуснат до групови занятия, може да се запише или отпише от обявените групови тренировки. За да видите предложените от нас варианти, трябва да влезете във Вашия профил (вдясно) чрез номера на бележника Ви и датата на записване в училището. След като изберете удобните за Вас групови тренировки, трябва да натиснете най- долу бутона "Потвърди".

  • В случай че сте възпрепятствани да дойдете на тренировка, моля, уведомете ни най-късно един ден преди това. За тази цел използвайте един от следните три начина:
    1. Изпратите e-mail на info@poslushen.com
    2. Изпратите SMS на телефон 0878 12 30 12 или 0890 12 30 12
    3. Чрез обаждане на телефон: 0890 12 30 12

Angry face ПЕТЪК 16.02.2018 г. 19:00 ч. фиксиран курс клас C1 Южен парк 2
Арчибалд
(ЛАБРАДОР) Методи
Лорд
(СРЕДНОАЗИАТСКА ОВЧАРКА) Николай
Перла
(МЕЛЕЗ) Теодор



Angry face СЪБОТА 17.02.2018 г. 14:00 ч. VIP курс клас А1 Тренировъчен полигон Враждебна
Ара
(ДОБЕРМАН) Владимир



Angry face СЪБОТА 17.02.2018 г. 15:00 ч. Групова тренировка
(смесени породи)
Тренировъчен полигон Враждебна
Азар
(ПИТБУЛ) Илияна
Арес
(КАВАЛЕР КИНГ ЧАРЛЗ СПАНЬОЛ) Мартина
Ашли
(ЙОРКШИРСКИ ТЕРИЕР) Светослав
Бари
(РИЗЕН ШНАУЦЕР) Людмила
Биги
(БИГЪЛ) Диляна
Звяр
(МЕЛЕЗ) Паулина
Карла
(МЕЛЕЗ) Таня
Каспър
(РОТВАЙЛЕР) Георги
Киара
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Марияна
Лари
(КАВАЛЕР КИНГ ЧАРЛЗ СПАНЬОЛ) Лияна
Лари
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Михаил
Марли
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Ивана
Рад
(РОТВАЙЛЕР) Теодора
Рекс
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Александър
Рой
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Невена
Рош
(МЕЛЕЗ) Еми
Торин
(КАНЕ КОРСО) Радослав
Хера
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Вилиян
Чар
(ЛАБРАДОР) Детелина



Angry face СЪБОТА 17.02.2018 г. 16:00 ч. Индивидуална консултация Тренировъчен полигон Враждебна
Рекс
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Йордан



Angry face НЕДЕЛЯ 18.02.2018 г. 10:00 ч. фиксиран курс клас А2 Южен парк 2
Артур
(МЕЛЕЗ) Николай
Дарк
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Ивелина
Марвел
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Александра



Angry face НЕДЕЛЯ 18.02.2018 г. 11:00 ч. фиксиран курс клас А2 Южен парк 2
Астерикс
(ФРЕНСКИ БУЛДОГ) Севдалина
Белуша
(ЯПОНСКИ ХИН) Ива
Лео
(НЕМСКИ ШПИЦ) Виктор
Мила
(БИГЪЛ) Мартин



Angry face НЕДЕЛЯ 18.02.2018 г. 11:00 ч. Групова консултация за започване на курс Южен парк 2
Алис
(КАВАЛЕР КИНГ ЧАРЛЗ СПАНЬОЛ) Кристина
Зара
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Венцислава
Топър
(КАНЕ КОРСО) Анна
Фокси
(НЕМСКИ ШПИЦ) Стоян
Франк
(ЧАО ЧАО) Нели



Angry face НЕДЕЛЯ 18.02.2018 г. 12:00 ч. Групова тренировка
(смесени породи)
Южен парк 2
Азар
(ПИТБУЛ) Илияна
Аксел
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Любомир
Ашли
(ЙОРКШИРСКИ ТЕРИЕР) Светослав
Биги
(БИГЪЛ) Диляна
Джони
(ДАКЕЛ) Лилия
Зак
(СИБИРСКО ХЪСКИ) Недка
Лари
(КАВАЛЕР КИНГ ЧАРЛЗ СПАНЬОЛ) Лияна
Макс
(МЕЛЕЗ) Ивайло
Марли
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Ивана
Марсел
(ДЖАК РЪСЕЛ ТЕРИЕР) Весела
Нори
(АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) Фелия
Рад
(РОТВАЙЛЕР) Теодора
Роки
(ЗАПАДНО ХАЙЛАНДСКИ БЯЛ ТЕРИЕР) Бояна
Торин
(КАНЕ КОРСО) Радослав
Хера
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Вилиян



Angry face НЕДЕЛЯ 18.02.2018 г. 12:00 ч. фиксиран курс клас B1 Южен парк 2
Амора
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Маргарита
Индиана
(ВАЙМАРАНЕР) Мадлена
Хармаяни
(МЕЛЕЗ) Светла



Angry face НЕДЕЛЯ 18.02.2018 г. 13:00 ч. фиксиран курс клас C1 Южен парк 2
Алто
(ПОРТУГАЛСКО ВОДНО КУЧЕ) Елена
Анка
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Теодора
Лори
(МЕЛЕЗ) Мария
Марс
(ЛУДОГОРСКО ГОНЧЕ) Силви



Angry face НЕДЕЛЯ 18.02.2018 г. 14:00 ч. фиксиран курс клас C2 Тренировъчен полигон Враждебна
Алфа
(АЛЯСКИ МАЛАМУТ) Антоний
Арчи
(БЪЛГАРСКО ОВЧАРСКО КУЧЕ) Наталия
Ая
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Любомира
Дейзи
(АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР) Николай



Angry face НЕДЕЛЯ 18.02.2018 г. 15:00 ч. Групова тренировка
(игра с играчка)
Тренировъчен полигон Враждебна
Азар
(ПИТБУЛ) Илияна
Ашли
(ЙОРКШИРСКИ ТЕРИЕР) Светослав
Биги
(БИГЪЛ) Диляна
Бъстър
(БОКСЕР) Вероника
Джони
(ДАКЕЛ) Лилия
Ерик
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Лия
Карла
(МЕЛЕЗ) Таня
Каспър
(РОТВАЙЛЕР) Георги
Лари
(КАВАЛЕР КИНГ ЧАРЛЗ СПАНЬОЛ) Лияна
Марли
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Ивана
Оливър
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Георги
Рад
(РОТВАЙЛЕР) Теодора
Рекс
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Александър
Рош
(МЕЛЕЗ) Еми
Торин
(КАНЕ КОРСО) Радослав
Хера
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Вилиян
Чар
(ЛАБРАДОР) Детелина



Angry face НЕДЕЛЯ 18.02.2018 г. 17:00 ч. фиксиран курс клас А4 Тренировъчен полигон Враждебна
Алба
(МЕЛЕЗ) Ясена
Кута
(МЕЛЕЗ) Емануела
Майра
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Елена
Маркс
(ЛАБРАДОР) Кирил
Тара
(РОТВАЙЛЕР) Веселин



Angry face ПОНЕДЕЛНИК 19.02.2018 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(ГРАДИНА ЗА КУЧЕТА)
Тренировъчен полигон Враждебна
Мила
(БИГЪЛ) Мартин
Оливър
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Георги
Торим
(МЕЛЕЗ) Асен
Чар
(ЛАБРАДОР) Детелина



Angry face СРЯДА 21.02.2018 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(ГРАДИНА ЗА КУЧЕТА)
Тренировъчен полигон Враждебна
Мила
(БИГЪЛ) Мартин
Торим
(МЕЛЕЗ) Асен
Чар
(ЛАБРАДОР) Детелина



Angry face ПЕТЪК 23.02.2018 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(ГРАДИНА ЗА КУЧЕТА)
Тренировъчен полигон Враждебна
Мила
(БИГЪЛ) Мартин
Торим
(МЕЛЕЗ) Асен
Чар
(ЛАБРАДОР) Детелина



Angry face ПОНЕДЕЛНИК 26.02.2018 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(ГРАДИНА ЗА КУЧЕТА)
Тренировъчен полигон Враждебна
Мила
(БИГЪЛ) Мартин
Торим
(МЕЛЕЗ) Асен
Чар
(ЛАБРАДОР) Детелина



Angry face СРЯДА 28.02.2018 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(ГРАДИНА ЗА КУЧЕТА)
Тренировъчен полигон Враждебна
Мила
(БИГЪЛ) Мартин
Торим
(МЕЛЕЗ) Асен
Чар
(ЛАБРАДОР) Детелина