Послушното куче е радост за всеки стопанин. Ние работим за изграждането на здрава връзка между Вас и Вашия любимец.

Кога трябва да дойдем на урок?
СЕДМИЧНА ПРОГРАМА

Всеки ученик на училище "Послушен", който е със статус ПОСЕЩАВАЩ и е допуснат до групови занятия, може да се запише или отпише от обявените групови тренировки. За да видите предложените от нас варианти, трябва да влезете във Вашия профил (вдясно) чрез номера на бележника Ви и датата на записване в училището. След като изберете удобните за Вас групови тренировки, трябва да натиснете най- долу бутона "Потвърди".

  • В случай че сте възпрепятствани да дойдете на тренировка, моля, уведомете ни най-късно един ден преди това. За тази цел използвайте един от следните три начина:
    1. Изпратите e-mail на info@poslushen.com
    2. Изпратите SMS на телефон 0878 12 30 12 или 0890 12 30 12
    3. Чрез обаждане на телефон: 0890 12 30 12

Angry face ЧЕТВЪРТЪК 14.12.2017 г. 19:00 ч. фиксиран курс клас А4 Тренировъчен полигон Враждебна
Азар
(ПИТБУЛ) Илияна
Дейзи
(АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР) Николай
Тоби
(МИНИ ШПИЦ) Петя



Angry face ЧЕТВЪРТЪК 14.12.2017 г. 19:30 ч. Лекция послушание ул."Гургулят"
Анка
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Теодора
Ая
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Любомира
Бенджи
(ЛАБРАДОР) Георги
Карла
(МЕЛЕЗ) Таня
Лори
(МЕЛЕЗ) Мария
Рекс
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Александър



Angry face ПЕТЪК 15.12.2017 г. 17:00 ч. VIP курс клас B3 Южен парк 2
Зелда
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Владимир



Angry face ПЕТЪК 15.12.2017 г. 18:00 ч. фиксиран курс клас C2 Южен парк 2
Бруно
(РОДЕЗИЙСКИ РИДЖБЕК) Христомир
Лари
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Михаил



Angry face ПЕТЪК 15.12.2017 г. 19:00 ч. фиксиран курс клас А4 Южен парк 2
Арчибалд
(ЛАБРАДОР) Методи
Лорд
(СРЕДНОАЗИАТСКА ОВЧАРКА) Николай
Перла
(МЕЛЕЗ) Теодор



Angry face НЕДЕЛЯ 17.12.2017 г. 10:00 ч. фиксиран курс клас C1 Южен парк 2
Киара
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Марияна
Марли
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Ивана
Торин
(КАНЕ КОРСО) Радослав



Angry face НЕДЕЛЯ 17.12.2017 г. 11:00 ч. фиксиран курс клас C1 Южен парк 2
Арес
(КАВАЛЕР КИНГ ЧАРЛЗ СПАНЬОЛ) Мартина
Биги
(БИГЪЛ) Диляна
Марсел
(ДЖАК РЪСЕЛ ТЕРИЕР) Весела



Angry face НЕДЕЛЯ 17.12.2017 г. 13:00 ч. фиксиран курс клас B4 Тренировъчен полигон Враждебна
Лари
(КАВАЛЕР КИНГ ЧАРЛЗ СПАНЬОЛ) Лияна



Angry face НЕДЕЛЯ 17.12.2017 г. 14:00 ч. Групова тренировка
(смесени породи)
Южен парк 2
Бари
(ЛАБРАДОР) Златина
Джони
(ДАКЕЛ) Лилия
Ерик
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Лия
Зак
(СИБИРСКО ХЪСКИ) Недка
Зара
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Яна
Лектър
(МЕЛЕЗ) Мария
Марли
(ЛАБРАДОР) Филаделфия
Мелита
(МЕЛЕЗ) Никол
Неси
(КАВАЛЕР КИНГ ЧАРЛЗ СПАНЬОЛ) Боян
Нора
(МЕЛЕЗ) Богомил
Нори
(АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) Фелия
Рад
(РОТВАЙЛЕР) Теодора
Роки
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Васил
Чарли
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Никола



Angry face НЕДЕЛЯ 17.12.2017 г. 14:00 ч. фиксиран курс клас А1 Тренировъчен полигон Враждебна
Алфа
(АЛЯСКИ МАЛАМУТ) Антоний
Арчи
(БЪЛГАРСКО ОВЧАРСКО КУЧЕ) Наталия
Ая
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Любомира



Angry face НЕДЕЛЯ 17.12.2017 г. 15:00 ч. фиксиран курс клас C1 Тренировъчен полигон Враждебна
Каспър
(РОТВАЙЛЕР) Георги



Angry face НЕДЕЛЯ 17.12.2017 г. 15:00 ч. фиксиран курс клас C3 Южен парк 2
Чар
(ЛАБРАДОР) Детелина
Юки
(АКИТА ИНУ) Ася



Angry face НЕДЕЛЯ 17.12.2017 г. 16:00 ч. Групова тренировка
(смесени породи)
Тренировъчен полигон Враждебна
Бари
(ЛАБРАДОР) Златина
Бъстър
(БОКСЕР) Вероника
Джани
(КАНЕ КОРСО) Любомир
Джони
(ДАКЕЛ) Лилия
Ерик
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Лия
Лектър
(МЕЛЕЗ) Мария
Марли
(ЛАБРАДОР) Филаделфия
Мелита
(МЕЛЕЗ) Никол
Неси
(КАВАЛЕР КИНГ ЧАРЛЗ СПАНЬОЛ) Боян
Нора
(МЕЛЕЗ) Богомил
Нори
(АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) Фелия
Рад
(РОТВАЙЛЕР) Теодора
Роки
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Васил
Сири
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Петко
Чарли
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Никола



Angry face НЕДЕЛЯ 17.12.2017 г. 17:00 ч. фиксиран курс клас B3 Тренировъчен полигон Враждебна
Ария
(ДЖАК РЪСЕЛ ТЕРИЕР) Борислава
Ашли
(ЙОРКШИРСКИ ТЕРИЕР) Светослав



Angry face ПОНЕДЕЛНИК 18.12.2017 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(ГРАДИНА ЗА КУЧЕТА)
Тренировъчен полигон Враждебна
Балик
(ДОБЕРМАН) Генчо
Бари
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Иван
Гарсон
(БИГЪЛ) Гергана
Дрийм
(ЛАБРАДОР) Деница
Торим
(МЕЛЕЗ) Асен



Angry face ВТОРНИК 19.12.2017 г. 18:00 ч. фиксиран курс клас C3 Южен парк 2
Бруно
(РОДЕЗИЙСКИ РИДЖБЕК) Христомир
Лари
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Михаил
Рой
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Невена



Angry face ВТОРНИК 19.12.2017 г. 19:00 ч. фиксиран курс клас C4 Южен парк 2
Чар
(ЛАБРАДОР) Детелина
Юки
(АКИТА ИНУ) Ася



Angry face СРЯДА 20.12.2017 г. 08:00 ч. Групова тренировка
(ГРАДИНА ЗА КУЧЕТА)
Тренировъчен полигон Враждебна
Балик
(ДОБЕРМАН) Генчо
Бари
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Иван
Гарсон
(БИГЪЛ) Гергана
Дрийм
(ЛАБРАДОР) Деница
Торим
(МЕЛЕЗ) Асен



Angry face ЧЕТВЪРТЪК 21.12.2017 г. 19:00 ч. фиксиран курс клас А1 Тренировъчен полигон Враждебна
Азар
(ПИТБУЛ) Илияна
Дейзи
(АМЕРИКАНСКИ СТАФОРДШИР ТЕРИЕР) Николай
Тоби
(МИНИ ШПИЦ) Петя



Angry face ПЕТЪК 22.12.2017 г. 18:00 ч. Групова тренировка
(Градска среда)
Южен парк 2
Бари
(РИЗЕН ШНАУЦЕР) Людмила
Бари
(ЛАБРАДОР) Златина
Бруно
(РОДЕЗИЙСКИ РИДЖБЕК) Христомир
Гарсон
(БИГЪЛ) Гергана
Звяр
(МЕЛЕЗ) Паулина
Лари
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Михаил
Лектър
(МЕЛЕЗ) Мария
Марли
(ЛАБРАДОР) Филаделфия
Мелита
(МЕЛЕЗ) Никол
Неси
(КАВАЛЕР КИНГ ЧАРЛЗ СПАНЬОЛ) Боян
Нора
(МЕЛЕЗ) Богомил
Нори
(АНГЛИЙСКИ КОКЕР СПАНЬОЛ) Фелия
Рад
(РОТВАЙЛЕР) Теодора
Роки
(НЕМСКА ОВЧАРКА) Васил
Чарли
(ГОЛДЪН РЕТРИВЪР) Никола



Angry face ПЕТЪК 22.12.2017 г. 19:00 ч. фиксиран курс клас А4 Южен парк 2
Арчибалд
(ЛАБРАДОР) Методи
Лорд
(СРЕДНОАЗИАТСКА ОВЧАРКА) Николай
Перла
(МЕЛЕЗ) Теодор